Vieni dažniausiai sulaukiamų klausimų mums yra apie NĖŠTUMĄ IR KOSMETIKĄ. Ar MANILLA gaminius gali naudoti nėščios/maitinančios moterys? Ko bendrai patartumėte vengti kosmetikoje besilaukiant? Kokius MANILLA produktus rekomenduojama naudoti nėštukėms, maitinančioms?
skaityti
EFEKTYVŪS, ATGAIVINANTYS IR LENGVI – pristatome MANILLA TOP 5 PAVASRIO produktus, kuriuos privalu turėti savo kosmetinėje!
skaityti
Veido masažas – tai itin efektyti, stimuliuojanti kraujotaką ir limfotaką, nemokama priemonė, formuojanti jūsų veido struktūrą.
skaityti
Atsakymai į dažniausiai užduodamus ir itin svarbius klausimus, siekiant išlaikyti nepriekaištingą plaukų ir galvos odos būklę.
skaityti
Dalinamės žurnale „TAPATI“ pasirodžiusiu„MANILLA“ įkūrėjos gyd. Rūtos Merkytės-Elekšienės straipsniu apie veiksmingiausius ir visiškai natūralius ingredientus padedančius išlaikyti odą lygesnę ir jaunatviškesnę. Inovatyvieji jūrų dumbliai ir kiti jūriniai ingredientai, kurie minimi straipsnyje yra brandžios odos MOMENTUM ir mišrios odos
skaityti
Šiame blogo įraše sužinosite apie kosmetikos konservantus ir kaip gali būti kosmetika be jų. Rasite informacijos apie hialurono rūgštį ir nuo kada ją vertą naudoti, taip pat apie kosmetiką nėštumo metu ir kodėl žiemą apverčiame odos priežiūros retina aukštyn kojomis – odą maitiname dieną, o vakarais drėkiname.
skaityti
MANILLA sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – greit veikiančiu ir intensyviu odos drėkikliu, kurio veiksmingumas drėkinti giliuosius odos sluoksnius ir tokiu būdu pristabdyti odos senėjimo procesus yra moksliškai įrodytas. Tad atsakant paprastai į dažniausiai užduodamą klausimą, kurį hialurono serumą rinktis, patariame šiame blogo
skaityti
Kada pradėti naudoti anti-age kosmetiką – ar geriau kuo anksčiau? Kaip gauti konsultaciją apie priemones pagal specifines odos problemas? Kokį kremą rinktis žiemai? Taip pat gydytoja dalinasi informacija apie paakių priežiūrą, šampūnus ir dažytus plaukus bei vyrų kosmetiką.
skaityti
Šiandien kviečiam Jus pokalbiui apie dažnai mūsų pažįstamą, tačiau dažnai slepiamą reiškinį – celiulitą. Kosmetikos lentynos jums žada išsigelbėjimą nuo apelsino žievelę primenančios odos ant šlaunų vos po kelių kremo aplikacijų, tačiau, kaipgi iš tikrųjų ten yra?
skaityti
Atšalus orams oda išsausėja ir ima šerpetoti, perštėti, skaudėti. Tad kaip padėti odai jaustis gerai sužinosite perskaitę 5 paprastus patarimus šiame blogo įraše.
skaityti
Ar vėl prasidėjus naujiems metams susikūrėte daugybę pažadų keistis? Tiesa, kad jų laikytis pavyksta itin trumpai, nes nenumatote kaip elgsitės tuomet, kai dings motyvacija ir būsite pavargę. Tad štai jums PATARIMAI ką daryti, kad odai svarbių pažadų pavyktų laikytis. YOU GLOW GIRL!
skaityti
„Serumavimas“ (dar kitaip MULTISERUMINGAS) arba kelių serumų sluoksniavimas yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę.
skaityti